Podcast

Jak żyć długo, mądrze i trenować z głową? Trener i fizjolog Ryszard Szul w RF Podcast #42

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Ryszard Szul, jeden z najlepszych i najpopularniejszych fizjologów w Polsce, w Runforest Podcast. Zapytaliśmy: czy na pewno sport uprawiany w dorosłych życiu, przynosi korzyści? W jaki sposób kontrolować proces treningowy, by nie dać się przetrenować i nie stracić ochoty na zabawę w sport? Jak wspomina współpracę z Wisła Kraków, Legia Warszawa i Robert Korzeniowskim? Poza tym, sprawdzimy czy wizyta psychologa Monika Dreger w RF Podcast odmieniła Huberta? Czy Daniel odzyskał równowagę po powrocie z Teneryfy i zaleceniach dr Mularczyka? Czy Skorykow nie przestraszy się hejtu i jeszcze raz założy różową koszulkę?


Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →


Możecie nas słuchac w aplikacji Tunein.com

Muza www.bensound.com

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem program EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.

  • Lukas Flak

    Super rozmowa, mega gość iibardzo przydatne tematy poruszone. Możecie przybliżyć termin pompowania łydkami po treningu? Jak taka aktywność ma się do treningu siłowego na siłowni?