KonLive

Kondraciuk LIVE powraca! Joanna Albin i Jacek Gadzinowski o trendach w sztuce kulinarnej, videomarketingu i pasji do sportu

Najnowsze Trendy kulinarne, spektakularny koniec Blogosfery i Youtube, pasja i wolność tworzenia oraz wielki powrót do natury- to główne tematy programu Kondraciuk LIVE. Wielkie dzięki dla Joanna Albin i Jacek Gadzinowski za genialne spotkanie w Comfort Food Studio– to właśnie tacy ludzie wyznaczają nowe trendy i pokazują jak realizować swoje marzenia. Wracam po krótkiej przerwie i mam nadzieję, że znajdziecie dla siebie pełną garść inspiracji. Zobaczcie zajawkę, ale ostrzegam! to tylko ułamek, jaki zarejestrowały mikrofony i kamery. Całość do wysłuchania jeszcze przed majówką na www.kondraciuk.com. Dobrego odbioru!

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem program EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.