Podcast

Marek Tronina – Dyrektor 39. PZU Maratonu Warszawskiego w RF Podcast #29 extract

Napisane przez Daniel Kondraciuk

39 PZU Maraton Warszawski – wszystko zapięte na ostatni guzik. O najważniejsze wydarzenie biegowe w kraju zapytamy samego dyrektora 39. PZU Maratonu Warszawskiego.

Marek Tronina odpowie na trudne pytania Huberta. Z jakiego powodu, szansę na zwycięstwo w tym roku, będą mieli polscy biegacze? O niezwykłej akcji charytatywnej organizatora. Również o roli poza sportowej, jaką pełni Fundacja Maratonu Warszawskiego

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

Muzyka: www.bensound.com

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem program EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.

  • Kamil

    Z wami jest jak z dobrym serialem. Dowiadujemy się po pierwszej serii ze jakiś był i możesz obejrzeć wszystkie odcinki na raz. Niestety w drugim trzeba czekac na każdy odcinek tydzień.

    • Dzięki Kamil, Hubert i Andrzej są już na kursach aktorskich. Jak tylko rzucimy robotę i wszystko sprzedamy to będziemy nadawać codziennie 🙂