Podcast

„Nie naprawiajamy czegoś, co nie jest zepsute” Andrzej Skorykow i Piotr Kieżun pasjonująco o pływaniu w RF Podcast

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Andrzej Skorykow wraz z Piotrem Kieżunem podjęli się oceny „niekonwencjonalnej” techniki pływania Janet Evans – jednej z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii światowego sportu. Nie tylko technika Janet była wyjątkowa ale sama bohaterka i jej życiorys jest gotowym scenariuszem do Hollywoodzkiej producji filmowej.

Janet nie osiadła na laurach, wciąż działa na rzecz sportu olimpijskiego, inspiruje innych i zachwyca. Postać Janet przybliżył nam również w rozmowie telefonicznej prosto z Miami, jej przyjaciel – Mariusz Podkościelny. Maciej Hreniak nasz specjalista od długiego dystansu wyjaśni w rozmowie, dlaczego czasami lepiej nie słuchać tych, którzy mówią, że się „nie da”! Zachęcamy do słuchania Runforest Podcast
Aplikacja mobilna RF Podcast: https://itunes.apple.com/app/id1286856104
Możecie nas słuchac w aplikacji Tunein.com

Słuchaj nas w SPOTIFY

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem program EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.