LifeStyle

Radio Wilanów FM. Nowy projekt radiowo-podcastwowy. Audycje na żywo- muzyka, kultura, gotowanie, lokalne sprawy.

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Poznajcie prowadzących programy w Radio Wilanów FM. Michał Molenda, Ania Krysiukiewicz Fenger i Marta Kondraciuk opowiadają o swoich pasjach i tematach, które będą poruszać w swoich audycjach. Na pewno znajdziecie coś dla siebie, bo będzie dużo dobrej muzyki, sztuka kulinarna na najwyższym poziomie i fachowe lekarskie wsparcie. Program nagrali, sfotografowali i poprowadzili dla Was Marek Kępiński i Daniel Kondraciuk

W Radiu Wilanów FM znajdziecie wszystko to, czego nie mamy czasu powiedzieć w RF Podcast. Wiemy, że słuchacie nas kilkakrotnie, a że to nam wcale nie podbija statystyk proponujemy Wam dodatkowy content radiowo-podcastowy. Audycje będą podzielone tematycznie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie audycja muzyczna, poradnikowa, kulinarna i kulturalna. Wszystko na najwyższym poziomie edytorskim, redaktorskim i eksperckim. Życzymy dobrego odbioru!

Jesteśmy już w iTunes. Kliknij w obrazek:

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem program EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.