Podcast

Recenzujemy filmy „Najlepszy” i „Borg/McEnroe” Gość specjalny Marek Strześniewski i Mad Mike w RF Podcast LIVE #37

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Tym razem podcasterzy wcielili się w krytyków filmowych i literackich. Omawiają najnowsze sportowe produkcje filmowe. Na warsztat wzięli film Łukasza Palkowskiego „Najlepszy” na podstawie książki Łukasza Grassa o tym samym tytule oraz film „Borg/McEnroe między szaleństwem a odwagą”. Wywiązała się burzliwa dyskusja, prawie doszło do rękoczynów, na szczęście sytuację uratował nasz gość, znawca kina i triathlonista Marek Strześniewski.


Jak pisać recenzje filmów o sportowcach? Jak nie kręcić złych filmów biograficznych? Czy „Najlepszy” Palkowskiego na pewno jest lepszy od „Najlepszego” Grassa? Zwyciężczyni konkursu w Runforest Podcast – Kasia GoRlo podda się publicznej analizie pływania pod okiem Andrzeja Skorykowa.

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →


Możecie nas słuchac w aplikacji Tunein.com


Muza: www.bensound.com

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem program EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.