Podcast

Kuba Dzięcioł, Przemek Pełka i Jędrek Maćkowski- Sportowi wojownicy o życiu i sporcie po ciężkim wypadku.

rf podcast dzieciol pelka mackowski
Napisane przez Daniel Kondraciuk

Goście 11 odcinka Runforest Podcast, to ludzie którym przytrafiła bardzo poważna kontuzja. Przemek Pełka stracił nogę, Jędrek Maćkowski miał złamany kręgosłup, a Kuba Dzięcioł jeździ na wózku. Żaden z nich się nie poddał i z powodzeniem walczy o swoje szczęście na 110%. Opowiedzą o swojej drodze i o tym jaką rolę w ich życiu pełni sport.

Kuba Dzięcioł-trener pływania, instruktor, ratownik WOPR przed wypadkiem. W wyniku nieszczęśliwego zdarzenia złamał kręgosłup- powrócił do sportu jako zawodnik rugby na wózkach. LINK: www.fourkings.pl. Przemek Pełka to  komentator sportowy NC+, w wyniku choroby stracił nogę. Z powodzeniem trenuje pływanie i osiąga świetne wyniki. Jędrek Maćkowski- doznał złamania kręgosłupa podczas wypadku i milimetry dzieliły go od przerwania rdzenia kręgowego. Po wypadku przytył wiele kilogramów, a teraz uprawia sporty ekstremalne LINK: http://bit.ly/2e8Wft2.

runforest podcast sportowcy po wypadku

Ekipa w składzie: Andrzej Skorykow- guru pływania, Hubert Duklanowski- guru biegania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Dziękujemy za gościnę ekipie restauracji Boston Port- https://www.facebook.com/bostonport.restauracja

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Fotosy: Dorota Sędek
Realizacja na planie: Filip Szarliński
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem programu EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis