Podcast

Czy trenerzy popełniają błędy? A może ich nie popełniają? A Ty, jaki błąd popełniłeś ostatnio? RF Podcast EXTRA

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Piotr Albiński, Sebastian Krzepota i Małgorzata Harasimiuk rozmawiają z Andrzejem Skorykowem o błędach trenerskich, ale nie tylko w RF Podcast Audio EXTRA.

Zadaj sobie szybkie pytanie, jakie błędy ostatnio popełniłeś w pracy lub w dziedzinie życia, której poświęcasz dużo uwagi i emocji i daj jeszcze szybszą odpowiedź. Zatkało? Jeszcze się zastanawiasz? Na tę okoliczność odpytaliśmy znanych trenerów Piotra Albińskiego – pierwszego Polaka, który pokonał w pływaniu 1500m stylem dowolnym poniżej 15 min.(!), oraz Sebastiana Krzepotę – byłego trenera przygotowania fizycznego Legii Warszawa. Czy trenerzy popełniają błędy? Czy są tacy, którzy nie popełniają? Co na temat takich trenerów i pracowników, myśli menadżer projektu w dużej firmie Małgorzata Harasimiuk Grodzka była koszykarka, dziś triathlonistka. Czy zatrudniłaby takich pracowników? Dowiecie się wszystkiego z Rf Podcast EXTRA.

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →


Możecie nas słuchac w aplikacji Tunein.com

Muza www.bensound.com

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem program EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.