Archiwum

Will Smith się pomylił

bieganie-przy-muzyce

Każdy szanujący się biegacz powinien znać słynne wystąpienie Willa Smitha o bieganiu i czytaniu. Jeśli przypadkiem go nie widziałeś, to znajdziesz je tutaj. Słynny aktor zapomniał jednak wspomnieć o muzyce. Czy wyobrażacie sobie bieganie bez muzyki? Poranek bez włączonego radia albo imprezę w klubie jazzowym bez big bandu? Ja sobie nie wyobrażam i dlatego proponuję wszystkim lekturę biografii gigantów światowej muzyki w połączeniu ze słuchaniem ich płyt.

Do słuchania płyt najlepiej użyć dizajnerskiego sprzętu.

prezent radio święty mikołaj

A wy, jakiej muzy słuchacie, kiedy biegacie?

Ps. Literaturę i sprzęt do słuchania dostarczyła mi Św. Mikołajowa, za co bardzo jej dziękuję.

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem program EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.

  • Osobiście w czasie biegania słucham takiej samej muzyki, jak np. jadąc autobusem czy tramwajem. Głównie jest to energiczna muzyka bez względu na jej typ. Dobrze sprawdzają się mocne rockowe kawałki, jak np. all over me, polecam!

    Pozdrawiam

    • daniel

      Cześć Kamil. Energia to podstawa! Po „przerobieniu” całej biblioteki, teraz słucham muzyki klubowej i wyszukuję składanek z pokazów mody. Jak masz playlistę to podeślij 🙂 Pozdrowienia