LifeStyle Podcast

Jak wychować 7 dzieci i nie zwariować!? Tylko przez sport! Pływak i triathlonista Paweł Starzyński w RFPodcast #38

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Tym razem Paweł Starzyński w rozmowie z Andrzejem Skorykowem poruszają ważny temat wychowania dzieci przez wyczynowy sport.

Kochani zbieramy pieniądze na zakup ścieżki akrobatycznej dla młodych akrobatów z klubu MKS Syrenka.

Wychować siódemkę własnych dzieci, to nie lada wyczyn. Przeprowadzić wszystkie przez sport wyczynowy, to już klasa mistrzowska. O doświadczeniach ze współpracy z trenerami, obcowaniu z rodzicami na trybunach podczas treningów i na zawodach, których konsekwencje między innymi miały miejsce w sądzie, opowie w rozmowie z Andrzejem Skorykowem, sam bohater – Paweł Starzyński


Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →


Możecie nas słuchac w aplikacji Tunein.com

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem program EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.

 • Albin Pawłowski

  Nie żeby to było jakieś mega twórcze… Ale! Proponuję poprawić w „bio” Daniela Kondraciuka, które właśnie mam przed oczyma: „programu EKG” – chyba „program”? I jeszcze… przydałaby się kropka po „tenis”. Tak, „tenis” 😉 Wiem, jestem upierdliwy. Zawsze byłem. A podcastu słucham konsekwentnie i z dużą przyjemnością 🙂

  • Daniel Kondraciuk

   Słuszna uwaga Albin, już poprawione! Dzięki 🙂

  • Słuszna uwaga Albin, już poprawione! Dzięki 🙂

   • Albin Pawłowski

    Zawsze do usług 🙂

 • Podziwiam. Mam jedno i przy pracy zawodowej na etat trudno mi jest sobie wyobrazić taką siódemkę, jak on jeden. W dodatku odbieraną z treningów, z zawodów. O kibicowaniu nie wspomnę. Chyba dostałabym zadyszki. Szacunek!