Podcast

Jak nie zostać „Januszem Triathlonu”? Goście: kolarz Grzegorz Golonko i bikefitter Adam Zieliński. RF Podcast #5

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Postanowiliśmy powalczyć o Wasze zdrowie, samopoczucie, ale przede wszystkim o jakość Waszego treningu. Zaprosiliśmy wybitnych i niezwykle doświadczonych znawców kolarstwa i triathlonu, by poprawić jakość waszego sportowego życia. Grzegorz Golonko z bikeacademy.pl- znakomity kolarz i organizator wielu imprez triathlonowych i MTB oraz Adam Zieliński- zawodowy bikefitter z Sport GURU, z zamiłowania kolarz, dzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli wydaje Wam się, że wystarczy podpatrzeć Mo Farah i robić jego trening bez przygotowania, to jesteście w głębokim błędzie. Jeśli pianka i czepek neoprenowy na basenie to dla Was norma, a jazda rowerem szosowym po ścieżkach rowerowych to szczyt stylu, zanim wybierzecie się na pierwsze zawody, zanim kupicie rower czasowy, wreszcie zanim kogoś staranujecie albo zrobicie sobie krzywdę- koniecznie posłuchajcie tego odcinka Runforest Podcast. Wasze życie może zmienić się tylko na lepsze. Stay tuned!

Czekamy na Wasze uwagi i opinie w komentarzach.

rf podcast kondraciuk skorykow duklanowski golonko zielinski
Ekipa RF Podcast w składzie: Hubert Duklanowski- guru biegania, Andrzej Skorykow- guru pływania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Tu znajdziecie naszych gości:

Grzegorz Golonko: http://bit.ly/25dMWel
Adam Zieliński: http://bit.ly/1Ts8Wtt

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Realizacja na planie: Filip Szarliński
Fotosy: Dorota Sędek
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah

Dziękujemy szefostwu „Rozbrat 20 Bakery and Wine Corner” za udostępnienie miejsca na nagranie: www.rozbrat20.com.pl

O autorze

Daniel Kondraciuk

Bywam dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Kiedyś stworzyłem program EKG w Radio Tok Fm i o dziwo ten program nadal tam działa. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.

 • ixi_maltox

  Złośliwy ten podcast, Goście uszczypliwi i właściwie takie kółeczko wzajemnej adoracji. Jacy to inni śmieszni i wredni a goście to wielkie PRO. Słabe.
  Kto jest triatlonista a kto amator. Jak kogo nazywać. Słabe.
  Panowie obudźcie się 99.9% startujących w którtkich triathlonach to amatorzy dlatego nazywa się wszystkich triatlonistami bo wszystkich nie będzie się nazywać amatorami..ot tak dla prostoty.

  • Cześć! Bardzo dziękujemy za ten kąśliwy komentarz. Niestety musimy się z Tobą w kilku kwestiach absolutnie zgodzić: jesteśmy złośliwi i uszczypliwi- choć moim zdaniem za mało. Reszta to wynik słuchania bez zrozumienia: nasi goście nie mówią, ze są PRO- choć mają w swoim cv zawodowe ściganie. My również nie nazywamy siebie PRO- choć ja bardzo bym chciał. A Andrzej z uporem maniaka tłumaczy czym się różni pro od amatora. Inni wcale nie są wredni ani śmieszni- co najwyżej zabawni. W naszych ustach „Amator” to komplement i oznaka uznania. Natomiast amator, to ten, który wybiera się na zawody, jakby się wybierał na spacer po parku- bez treningu, obycia i przygotowania stwarzając zagrożenie dla innych zawodników. I już na zgodę: wszyscy jesteśmy triathlonistami-amatorami, choć z PRO zacięciem 😀

 • Ewa Walasek

  Ale się uśmiałam 🙂 Czas w pracy za biurkiem od razu szybciej leci 🙂

 • Marcin Punpur

  Kupa smiechu :). Trenazer jednak w krzywym zwierciadle przedstawiliscie. Pomijam ze sporo elity kreci na trenazerze bardzo duzo jak np. Lionel Sanders, czy na naszym podworku pendolino Podsiadlowski (akurat nie pro, jeszcze), ale niestety w Polsce zimą to koniecznosc. W tej cwhili ciemno robi sie o przed 16. Mozna kupic osiewietlenie, ale na polskich drogach, wiadomo, dosc niebezpiecznie i trzeba uwazac. Na zewnatrz albo bloto albo mroz. Zanim sie ubierzesz, potem ogarniesz siebie i sprzet to juz polowe treningu na trenarzeze masz za soba. Gdybym mieszkal w Hiszpanii, gdzie temp. zima spada do 15 stopni, to bym omijal trenazer z daleka. A tak trzeba oswoic tego potwora i krecic! BTW akurat sluchalem waszej audycji. Pozdrawiam

  • Daniel Kondraciuk

   Staramy się żartować ze wszystkiego, ale oczywiście bardzo doceniamy trenażery i godziny spędzone z widokiem na ścianę 🙂 Taki mamy klimat, a przy okazji od nowego roku zapraszamy także do oglądania naszego podcastu na żywo na Facebooku, a później na Youtube. Mamy nadzieję, że czas spędzony na treningu upłynie jeszcze przyjemniej! Pozdrawiamy 🙂

  • Staramy się żartować ze wszystkiego, ale oczywiście bardzo doceniamy trenażery i godziny spędzone z widokiem na ścianę 🙂 Taki mamy klimat, a przy okazji od nowego roku zapraszamy także do oglądania naszego podcastu na żywo na Facebooku, a później na Youtube. Mamy nadzieję, że czas spędzony na treningu upłynie jeszcze przyjemniej! Pozdrawiamy 🙂