Podcast

Bierz z życia, to co najlepsze! Aktorka Karolina Gorczyca i biegaczka ultra Dominika Stelmach w Runforest Podcast #19

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Trzeba mieć pasje i w tych pasjach się realizować, trzeba mieć autorytety i z tych autorytetów czerpać. Wystarczy przeorganizowac swoje myślenie, a wszystko można ogarnąć- mówi aktorka Karolina Gorczyca. Natomiast Biegaczka Dominika Stelmach mówi, że nic nie jest takie proste i wymaga wielu poświęceń, a i to może nie wystarczyć.

duklanowski-gorczyca-stelmach-kondraciuk-runforest

Czy Dominika doszła do ściany? Czy możemy Jej pomóc wyjść z impasu? -Nie myśl, że jest ciężko, bo zaczniesz przyciągać wszystko, co ciężkie i trudne do zrobienia. Nie ma rzeczy niemożliwych, a czasami wystarczy poprosić o pomoc- mówi Karolina. Posłuchajcie naszej rozmowy z dwiema wspaniałymi kobietami i dajcie znać w komentarzach, jakie jest Wasze zdanie. Czekamy i pozdrawiamy świątecznie!

Ekipa w składzie: Andrzej Skorykow- guru pływania, Hubert Duklanowski- guru biegania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Dziękujemy za gościnę ekipie restauracji Rozbrat20 – http://www.rozbrat20.com.pl/

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Fotosy i tekst: Dorota Sędek
Realizacja na planie: Filip Szarliński
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.