Podcast

RF Podcast #28 Goście: Andrzej Dziedzic-sportowiec walczący z nowotworem i Magda Zwolińska o właściwym zachowaniu w mediach

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Przed Wami kolejny RunForest Podcast LIVE. Odwiedził nas Andrzej Dziedzic, sportowiec który walczy o życie z nowotworem. Porozmawiamy o tym, co w życiu jest najważniejsze i jak wyczynowy sport pomaga w walce z chorobą. W drugiej części, specjalistka promocji mediów Magda Zwolińska, uświadomi nam jak należy się zachowywać w przestrzeni medialnej, czyli ile i co komu wolno na Twiterze- casus Hajto, Stanowskiego, Kowalczyka.

Poza tym dowiecie się co to jest Street Workout i co wydarzyło się na największych w Polsce targach branży fitness. Nie zabraknie komentarzy dotyczących szybkiej zmiany trenera Legii, oraz wypowiedzi Roberta Lewandowskiego, które podzieliły zarząd Bayernu Monachium.

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.