Sport Wywiady

AS Wywiadu specjalnie dla Runforest! Patryk Mirosławski ostro o programie, dziennikarzach i PZPN Bońka

Napisane przez Samuel Szczygielski

Asa Wywiadu zna, a przynajmniej kojarzy, chyba każdy. Patryk Mirosławski przeprowadził w swoim programie setki wywiadów. My postanowiliśmy posadzić Patryka z drugiej strony ringu restauracji Champions w hotelu Mariott i przekonać się, jaki będzie w roli gościa.
Na wspomnianym ringu zasiadały największe osobistości polskiego (a też europejskiego) sportu. Piłkarze, trenerzy, działacze czy dziennikarze chętnie przychodzą do Asa, ponieważ ze swojego programu zrobił prawdziwy hit, bez wątpienia najlepsze sportowe talk-show w Polsce.
Szczery, ostry, kontrowersyjny. Tak w trzech słowach można opisać Mirosławskiego i jego program. Nudnych rozmów po prostu tam nie ma.
Patryk przepytał setki osób, a my postanowiliśmy przepytać Patryka. Posadziliśmy go z drugiej strony i poznaliśmy jego punkt widzenia na różne poruszające tematy. Wyszła z tego bardzo ciekawa rozmowa. As się nie powstrzymywał i powiedział wiele ostrych słów przed naszymi kamerami.
Oglądajcie i oceniajcie, zapraszamy!

Odcinek 1:

Odcinek 2:

O autorze

Samuel Szczygielski

Samuel Szczygielski - W futbolu kocha najbardziej emocje i nieprzewidywalność. Prywatnie kibicuje warszawskiej Legii, Realowi Madryt i Arsenalowi Londyn, ale stara się być obiektywny. Pisze to co widzi, a nie to, co chce widzieć.