LifeStyle Podcast

Basia Michalska i Adrianna Wawrzynkiewicz o tym co daje szczęście. RF Podcast #105

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Jak osiągnąć sukces w social-mediach pozostając sobą? Adrianna Wawrzynkiewicz i Basia Michalska mówią tak: “… niczego się nie boję, idę po swoje. That’s my time! Szalenie kręcą mnie deadline’y… Wybieram tylko marki luksusowe, by żyć pełnią życia, nie mam planu na życie, za moją aktywnością stoi konkretna strategia…” to tylko niektóre cytaty z Basi i Ady- ambitnych, kreatywnych i niezwykle inspirujących kobiet, które gościliśmy w RF Podcast. Jeśli zastanawiacie się na czym polega prawdziwa męska siła, posłuchajcie koniecznie jak na życie, na biznes patrzą niezależne kobiety.


Basia Michalska- rysowniczka, youtuberka, podróżniczka, znana w sieci jako Elfik- mówi, że szczęścia nie daje kariera, pieniądze, ani sukces, tylko samo dążenie do wyznaczonego celu. Ada Wawrzynkiewicz, trenerka pływania, bizneswoman, instagramerka, znana w sieci jako Adriana Swim, ma jasno określony cel i ciężko pracuje by do niego dotrzeć. My pytamy jak się w tym nie pogubić i pozostać sobą.

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →


Słuchaj nas w SPOTIFY

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.