Podcast

Branża Fitness- Porno, Sex, czy zwykły LANS? A może ciężka i uczciwa praca? Goście: Trener Domi i Kuba Łysiak

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Czy branża fitness generuje nierealne oczekiwania wobec sportowo zapuszczonego społeczeństwa?! Czy zbudowanie kaloryfera dzięki brzuszkom naprawdę jest możliwe? Dlaczego jedni wylewają pot w klubie, a inni wraz z gwiazdą home fitness Ewa Chodakowska przybierają w zaciszu domowym pozycje siusiającego psa? Nasi goście dadzą nam receptę w jaki sposób spompować bułę lub dupkę przed selfi-sesją na Insta!


O ginekomastii i innych sutkach, a może i skutkach ubocznych tej dyscypliny w Runforest live z Trener Domi, która sama twierdzi, że najlepiej w życiu wyszła jej dupka – byłą lekkoatletką, dziś trenerką fitness między innymi w Fitness Park i zawodniczką, z którą nie będziemy chyba zadzierać, bo ma „plecy” i Kuba Łysiakiem, bardziej znanym pod pseudonimem Wąsik Alfonsik – byłym judoką, dziś fotografem i redaktorem naczelnym Magazyn KIF, świadomym obserwatorem otaczającego go świata.

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

Słuchaj w Spreaker


Możecie nas słuchac w aplikacji Tunein.com

Muza www.bensound.com

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.