Podcast

Damian’s Barber Shop bez tajemnic. Gospodarska wizyta u mistrza barberingu Damiana Zakrzewskiego w RF Podcast

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Barber Shop bez tajemnic. Damian Zakrzewski, Andrzej Skorykow i Daniel Kondraciuk w niezwykłej rozmowie o życiu, pasji i miłości do czyli gospodarska wizyta w Damian’s Barbers Shop

Legendy podcastingu Andrzej Skorykow i Daniel Kondraciuk pojawili się w Damian’s Barber Shop u Damiana Zakrzewskiego z gospodarką wizytą, by sprawdzić czy wszystko jest jest na swoim miejscu i w dobrym porządku. Jeśli było ok, to poprosimy komentarz, suba i lajka!
Po tym spotkaniu Andrzej napisał: “Zawiodłem się bardzo na “fryzjerze” i poszedłem z Kondraciukiem szukać poszanowania zasad i uczciwości do Barbera w Wilanów Damian’s Barber Shop, gdzie dowiedziałem się dlaczego niektórzy faceci ukrywają twarz pod przykryciem brody? Jakie zapachy obowiązują dziś w męskich salonach fryzjerskich? Czym najbardziej mogę wkurzyć faceta z ostrymi nożyczkami i brzytwą w ręku? Odpowiedzi na te i kolejne trudne pytania znajdziecie w ostatnim Podcaście na YOUTUBE na kanale Rufnorest Podcast.

SUBSKRYBUJ W YOUTUBE

Aplikacja mobilna RF Podcast: https://itunes.apple.com/app/id1286856104


Słuchaj nas w SPOTIFY

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.