Podcast

Dominika Stelmach, Wojciech Fibak w RF Podcast #38 #sport #tenis #bieganie #ultra #doping

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Ten odcinek jest pełen niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jedno się nie zmieniło- zapraszamy dla Was najwspanialszych gości. Ogromna kultura, styl, prawdziwy sport.

W wyniku niezwykłego zbiegu okoliczności pan Wojciech Fibak nie dotarł dziś do studia, ale udało nam się porozmawiać telefonicznie. W przyszłym roku dopełnimy naszych starań i zobaczymy się wszyscy w studio


Za to nasza najlepsza biegaczka ultra Dominika Stelmach była w studio i opowiedziała jak trenować, by nie przekroczyć cienkiej czerwonej linii? Czy blogerzy biegowi mogą biegać bez czapek? Suplementacja, afektacja, regeneracja! Stay tuned!


Podziwiamy postępy w pływaniu blogerki biegowej Kasi Gorlo, omawiamy sytuację w światowym sporcie, po wykluczeniu Rosji z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Komentujemy film Icarus z Netflix Polska i zastanawiamy się dokąd zaprowadzi świat kryzys sportowy.

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

Możecie nas słuchac w aplikacji Tunein.com

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.