Podcast

Kto Wam ku…wa ukradł marzenia?! Ryzyko i zagrożenia podczas extremalnego wysiłku. Gościnnie Kołcz Majk w RF Podcast #30

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Najwięksi CHAŁTURNICY sportowego podcastingu wracają LIVE! Andrzej Skorykow i Hubert Duklanowski i Daniel Kondraciuk. Będą goście (choć niechętnie), porozmawiamy o dramatycznych wydarzeniach podczas #PZUMaratonWarszawski , o zagrożeniach i ryzyku związanych z długotrwałym, intensywnym wysiłkiem. Goście Michał Mularczyk i Robert Celiński. Gościnnie Kołcz Majk!

Będą oczywiście kąśliwe komentarze, ostre przytyki i heheszki, choć niektórym nie będzie do śmiechu. Pamiętajcie też o pobraniu na telefon naszej mobilnej aplikacji

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →


Wasze listy i nieprzychylne komentarze sprawiły ze Hubert stał się apatyczny, nie przyjmuje posiłków i o zgrozo cały czas gubi się w drodze na Agrykolę, nie poznaje swoich zawodników. Tak się przejął statystykami wyświetleń i pobrań że już myśli o swoim podcaście z rozwoju osobistego. Specjalnie dla niego utworzyliśmy Internetową Akademię Rozwoju Osobistego aby wraz z innymi kołczami- Kołczem Majkiem, Mateuszem Grzesiakiem, Jakubem B. Bączkiem czy Łukaszem Jakubiakiem bardziej was motywował podczas festiwali inspiracji i drenażu portfela.

Muzyka: www.bensound.com

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.