Podcast Wydarzenia

Freshman Szymon Pytlarczyk. Polscy pływacy na amerykańskich uniwersytetach w Suchy Tor Broadcast #12

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Kto jest Za słaby na Amerykę? Kariery polskich pływaków na amerykańskich uczelniach okiem Freshmana Szymona Pytlarczyka, naszego pływaka na University of Pittsburgh. “Studia w USA – Freshman Szymon Pytlarczyk – Cała prawda! Polskie wyobrażenie o studiowaniu w USA jest często dalekie od rzeczywistości. Miewałem kryzysy, bałem się, że sobie nie poradzę ale wciąż tu jestem i zostaję na dłużej. W „University of Pittsburgh” nie ma podwójnych standardów, które widać w polskim systemie edukacji i w sporcie. Budowanie relacji z drużyną bywa ważniejsze od pomiarów tętna, czy wyznaczania progu przemian metabolicznych. Hail to Pitt!”

Kto jest Za słaby na Amerykę? Nieudane kariery polskich pływaków na amerykańskich uczelniach okiem Freshmana Szymona Pytlarczyka, naszego pływaka na University of Pittsburgh. “Studia w USA – Freshman Szymon Pytlarczyk – Cała prawda! Polskie wyobrażenie o studiowaniu w USA jest często dalekie od rzeczywistości. Miewałem kryzysy, bałem się, że sobie nie poradzę ale wciąż tu jestem i zostaję na dłużej. W „University of Pittsburgh” nie ma podwójnych standardów, które widać w polskim systemie edukacji i w sporcie. Budowanie relacji z drużyną bywa ważniejsze od pomiarów tętna, czy wyznaczania progu przemian metabolicznych. Hail to Pitt!”

KLIKNIJ ZDJĘCIE ABY PSŁUCHAC A ITUNESO autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.