Wydarzenia

Jesteśmy w półfinale! Polscy piłkarze ręczni ograli Chorwację!

Napisane przez Samuel Szczygielski

Spotkania Polaków, to nie mecze. To wydarzenia, przez które ulice w Polsce zamierają, TVP ma największą oglądalność, a dyżurni lekarze w szpitalach mnóstwo pracy, z powodu ogromnej ilości zawałów serca lub co najmniej mocnych zawrotów głowy! Teraz głowy wręcz nas rozsadzają, bo jesteśmy w półfinale Mistrzostw Świata Piłki Ręcznej w Katarze!

Do tej pory mecze szczypiornistów oglądaliśmy z zaciekawieniem, ale niewielu z nas liczyło na tak wielki sukces. Jednak po pokonaniu faworyzowanych Szwedów i dzisiejszym wyrzuceniu z turnieju mocarzy z Chorwacji droga do medali stoi otworem!

Dramaturgia, dramaturgia i jeszcze raz dramaturgia…to wszystko za nami. Nasi zawodnicy muszą zapomnieć o dzisiejszym triumfie. Teraz czas na Katar! Katar złożony z naturalizowanych zawodników i…sędziów, bo nie ma co się oszukiwać – “ściany” pomagają gospodarzom… Oby nasi gladiatorzy zagrali tak, żeby arbitrzy nie mieli możliwości pomocy naszym piątkowym rywalom.

Cała naprzód! Łykamy “Sudafed” i jedziemy z nimi! (artykuł zawierał lokowanie produktu)

O autorze

Samuel Szczygielski

Samuel Szczygielski - W futbolu kocha najbardziej emocje i nieprzewidywalność. Prywatnie kibicuje warszawskiej Legii, Realowi Madryt i Arsenalowi Londyn, ale stara się być obiektywny. Pisze to co widzi, a nie to, co chce widzieć.