Podcast

Śp. kolarz Artur Miazga i triathlonista Maciej Dowbor w Runforest Podcast.

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Informacja o tragiczniej śmierci Artura wstrząsnęła nami dogłębnie. Świetny sportowiec, wspaniały trener, cudowny człowiek zginął w wypadku drogowym. Był naszym przyjacielem. Mieliśmy zaszczyt gościć go w naszym podcaście i miał pojawić się w kolejnych programach. Nie przyjedzie. Przekazujemy wyrazy najszczerszego żalu i współczucia Rodzinie i Przyjaciołom Artura.

Ekipa w składzie: Hubert Duklanowski- guru biegania, Andrzej Skorykow- guru pływania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu. Tragicznie zmarły Artur Miazga, był zawodnikiem i trenerem kolarstwa. Z powodzeniem startował w zawodach i trenował swoich zawodników, mogliście go spotkać między innymi na obozach Warsaw Masters Team. To dla nas wielka i nieodżałowana strata.  Maćka Dowbora znacie z telewizji i radia, no i oczywiście z zawodów triathlonowych. Dziennikarz z sukcesami uprawia triathlon, ambitnie startuje w zawodach, ściga się, lata po świecie i stawia sobie coraz trudniejsze wyzwania.

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.