Podcast

Od stoczniowego fetoru PRL-u do zapachów Ameryki. O swojej sportowej karierze specjalnie dla RF Podcast Marcin „Melon” Maliński – olimpijczyk z Barcelony i Atlanty

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Marcin „Melon” Maliński, olimpijczyk z Barcelony i Atlanty. Poznaj historię chłopaka, który pokonał drogę od stoczniowego fetoru PRL-u do zapachów Ameryki. Pokazał przy okazji, że nie ma rzeczy niemożliwych, a waleczność to przede wszystkim cecha Polaków.

Prawdopodobnie największy stachanowiec w historii polskiego pływania. Zawodnik, któremu niepełnosprawność nie przeszkodziła wygrywać z najlepszymi. Szybko zrozumiał, że w PRL-u jego przyszłością jest pływalnia. Jego wyjątkowo szorstka relacja z trenerem obrosła legendą. Baciar, diabeł, ale waleczny jak lew. Marcin „Melon” Maliński – najlepszy polski zmiennista, który wie, co tworzy silną drużynę i co prowadzi do zwycięstwa. O swojej 24-letniej karierze pływackiej nie zawsze usłanej różami, pozasportowych pasjach oraz oryginalnym, niespotykanym w Polsce podejściu do pracy trenera opowiada słuchaczom w najnowszym RF Podcast! Zapraszamy.
Muzyka: Emil Toczyski facebook.com/em.tochysky
SUBSKRYBUJ W YOUTUBE

Aplikacja mobilna RF Podcast: https://itunes.apple.com/app/id1286856104

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.