Podcast

RFPodcast #33 Goście: MKON Marcin Konieczny, trenerzy Beata Mieńkowska, Robert Białecki i LIVE w studio mistrz kolarstwa Grzegorz Krejner

Napisane przez Daniel Kondraciuk

W każdy piątek o 11:00 w Runforest Podcast Live! Dziś o tym, dlaczego “falstart” MKON​’a w Mistrzostwach Świata w Ironmanie na Hawajach, tak bardzo nas ucieszył? Jak to jest, że magia Otylii Jędrzejczak, Mistrzyni Olimpijskiej w pływaniu​ wciąż działa i przyciąga tłumy na organizowane przez Fundację Otylii warsztaty pływackie.


O PKO Poznań Maraton opowie nasz wysłannik Hubert Duklanowski. Z gościem specjalnym Grzegorzem Krejnerem, wybitnym polskim kolarzem torowym, byłym trenerem Kadry Olimpijskiej porozmawiamy o tym, że kolarstwo torowe może być interesujące dla kibiców, oraz o trwających Mistrzostwach Europy w Berlinie. Bądźcie z nami. Start godzina 11:00!

A w naszej aplikacji mobilnej macie do wyboru do koloru każdy elemnt RF Podcast oddzielnie!

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

Muza: www.bensound.pl

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.