O nas

 

Autorzy

 

duklanowski skorykow kondraciuk

Ekipa RF Podcast w składzie: dziennikarz Daniel Kondraciuk, Hubert Duklanowski- guru biegania i Andrzej Skorykow- guru pływania dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.


Daniel Kondraciuk red. prowadzący

Jestem dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Stworzyłem programu EKG w Radio Tok Fm, prowadziłem wiele programów w radiu i telewizji. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.

runforest.pl blog o kulturze marta żurek kondraciukMarta Gina

Marta Gina to wokalistka, aktorka, prowadzi program „Brunetka wieczorową porą” w radioJAZZ.fm, prezenterka telewizyjna i lektorka. Z wykształcenia filozof estetyk, z przekonania surrealistka metafizyk. Od lat pielęgnuje bliską zażyłość z ikonami włoskiego kina. Wielka pasjonatka biegania i zdrowego stylu życia.

Hubert Duklanowski

Hubert Duklanowski

Wielki pasjonat i popularyzator biegania. Zawodnik i jeden z najlepszych trenerów młodego pokolenia specjalizujących się w wyczynowym bieganiu. Trener lekkiej atletyki, piłki nożnej i instruktor tenisa ziemnego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Hobby: kino sensacyjne i kuchnia włoska.

andrzej skorykow runforest podcast

Andrzej Skorykow

Założyciel, prezes i trener Warsaw Master Team – największego klubu pływackiego Masters w Polsce. Były zawodnik, wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski Juniorów w stylu grzbietowym i motylkowym. Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w pływaniu w kategoriach wiekowych w stylu grzbietowym i motylkowym. Aktualnie między innymi V-ce Mistrz Europy w stylu motylkowym w kat. +40 lat. Rekordzista Europy w sztafecie 4x 100 dowolnym. Także organizator wielu imprez pływackich w tym najwiekszych w Polsce zawodów Open Water.

Edyta Kąkol
Edyta Kąkol

Była zawodniczka, z wieloletnim stażem trenująca na dystansach sprinterskich oraz biegi przez plotki. Trenerka lekkiej atletyki i fizjoterapeutka. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie prowadzi badania naukowe. Hobby: miłośniczka zdrowego stylu życia, pasjonatka kultury i sztuki, kreatorka mody, nie tylko sportowej.

Samuel Szczygielski

Samuel Szczygielski

W futbolu kocha najbardziej emocje i nieprzewidywalność. Prywatnie kibicuje warszawskiej Legii, Realowi Madryt i Arsenalowi Londyn, ale stara się być obiektywny. Pisze to co widzi, a nie to, co chce widzieć.