Podcast

Olivia Smoliga Mistrzyni Olimpijska i Mistrzyni Świata w pływaniu w Suchy Tor Broadcast #20

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Olivia Smoliga uwielbia się ścigać. Jeszcze bardziej trenować. Pływanie jest dla niej najlepszą terapią. Natalie Hinds, Caeleb Dressel i Jan Świtkowski, to wymarzeni partnerzy do sztafety Olivii. Zawodniczka, która nie grymasi, uwielbia rywalizację, a najbardziej ciężki trening. Najgorszy dzień przynosi coś dobrego – Olivia Smoliga Mistrzyni Olimpijska i Świata zaraża optymizmem.


Trudne momenty w długiej karierze, tylko ją wzmacniają. Urodę odziedziczyła po polskich rodzicach. Mentalnie jest Amerykanką – idealnym trybem całej drużyny USA. Koleżanka z reprezentacji samego Michala Phelpsa. Posłuchaj ekskluzywnego wywiadu z wyjątkową sportsmenką, w którym od polskich rodziców Olivii, poznasz prostą receptę na wychowanie jednej z najlepszych pływaczek na świecie RunForest TV to sportowy kanał dla tych co kochają pływanie, bieganie, triathlon, tenis, piłkę nożną i dobry mocny trening.

Śledźcie nasze kanały:
Warsaw Masters Team http://masters.waw.pl/
Facebook RF https://www.facebook.com/runforestclub/
iTunes Suchy Tor: https://bit.ly/SuchyTorSub
iTunes RF https://bit.ly/RunForestTunes
Spreaker: https://bit.ly/SuchyTorSubSpreaker
Spotify STB https://bit.ly/SuchyTorSubSpotify
Spotify RF https://bit.ly/SpotifyRFP
Filmum https://vimeopro.com/filmum/pro
🎥 Produkcja MEDIAKOLEKTYW i OLIWIER UCHMAŃSKI FILMUM

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.