Podcast

Otylia Jędrzejczak, po rozmowach z Panią Minister Sportu w Suchy Tor Broadcast #21

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Otylia Jędrzejczak – Mistrzyni Olimpijska i Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk podejmują działania w związku akcją #uwolnicplywanie przygotowaną przez Warsaw Masters Team. W tym odcinku Suchy Tor Broadcast dowiecie się jakie były ustalenia pomiędzy Paniami, a także jaka jest rola byłej Mistrzyni Olimpijskiej i Mistrzyni Świata w pracach zmierzających do otwarcia pływalni, oraz dlaczego w rozmowach nie uczestniczył Prezes Paweł Słomiński z Polskiego Związku Pływackiego?


Otylia Jędrzejczak – polska pływaczka specjalizująca się w stylu motylkowym i dowolnym, mistrzyni olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata, pięciokrotna mistrzyni Europy na długim basenie, trzykrotna rekordzistka świata, trzykrotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski była gościem programu Suchy Tor Broadcast #21. Sytuacja epidemiczna w kraju wciąż się zmienia, jednak decyzja, o otwarciu basenów w Polsce wciąż stoi. Kiedy możemy wrócić na pływalnie? Czy są już jakieś szacunkowe terminy? O czym rozmawiała Otylia Jędrzejczak podczas spotkania z Minister Sportu Danutą Dmowską-Andrzejuk? Na te i inne pytania, odpowiedź znajdziecie w dzisiejszym odcinku Suchego Toru Broadcast.

Śledźcie nasze kanały: ⬇
Warsaw Masters Team http://masters.waw.pl/
Facebook RF https://www.facebook.com/runforestclub/
iTunes Suchy Tor: https://bit.ly/SuchyTorSub
iTunes RF https://bit.ly/RunForestTunes
Spreaker: https://bit.ly/SuchyTorSubSpreaker
Spotify STB https://bit.ly/SuchyTorSubSpotify
Spotify RF https://bit.ly/SpotifyRFP
Filmum https://vimeopro.com/filmum/pro
🎥 Produkcja MEDIAKOLEKTYW i OLIWIER UCHMAŃSKI FILMUM

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.