Podcast

Przy nich bokserzy to mięczaki. O pięknie piłki wodnej z waterpolistami Staszkiem Sytym i Donkiem Oleksowem w RF Podcast

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Jak długo w meczu waterpolowym jest w stanie wytrzymać zawodnik MMA? Czym jest dobijak i kręcenie wora? Jak pływa się z 50-kilogramowym workiem na plecach? Co wspólnego z sukcesami FC Barcelona ma legenda hiszpańskiej piłki wodnej? I dlaczego chorwaccy kibice futbolu noszą na trybunach czepki waterpolowe?

O tym i o fenomenie najstarszej drużynowej dyscypliny olimpijskiej tylko w świątecznym wydaniu RF Podcast. Z byłymi piłkarzami wodnymi Legii Warszawa Stasiem Sytym i Donkiem Oleksowem – trenerem stołecznej drużyny i Reprezentacji Polski – rozmawiają Andrzej Skorykow i Piotr Kieżun. Zapraszamy do słuchania. I ostrzegamy: podcast tylko dla osób pełnoletnich!
Muzyka: Emil Toczyski facebook.com/em.tochysky

Aplikacja mobilna RF Podcast: https://itunes.apple.com/app/id1286856104

 

Słuchaj nas w SPOTIFY

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.