Podcast

Podkościelny, Bonecki, Prasał, Wiesiołek, Pawłowicz, Urbanowicz, Warakomski, Sobaczak. Suchy tor Broadcast #2 cały odcinek

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Jak radzi sobie sportowy świat z ograniczeniami dostępu do pływalni w dobie Covid-19? Łączymy się z Mariuszem Podkościelnym, trenerem pływania w Ameryce, legendą polskiego pływania, by spytać o sytuację za wielką wodą. Krzysztof Prasał, nasz pływak, a przede wszystkim Prezes Zarządu Domu Inwestycyjnego Xelion odpowie na pytanie: czy nasze konta bankowe i zgromadzone tam złotówki są bezpieczne w dobie kryzysu spowodowanego Pandemią? Olimpijczyk, dziesięcioboista Paweł Wiesiołek wraz z żoną trenerką pływania Magdą, opowiedzą, jak radzą sobie z treningiem w czasie kwaranntanny, oraz o metodach treningowych w tak skomplikowanej dyscyplinie, które mogą okazać się bardzo przydatne w treningu pływaka.

Wieczorne rozmowy Mastersów na wesoło umilą nam tym razem przedstawiciele grupy wieczornej z Warszawianki: Dorota Pawłowicz, Rafał Urbanowcz i Zbyszek Warakomski. Joanna Sobczak, dietetyk zabawi się w Master(s)Chefa i zaprezentuje jak przygotować przekąski, by nie były zbytnio kaloryczna, a jednocześnie potrafiły zaspokoić łaknienie.

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

Słuchaj nas w SPOTIFY

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.