Podcast

Premier Kazimierz Marcinkiewicz o akcji #uwolnicplywanie w Suchy Tor Broadcast #22

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Były szef rządu popiera akcję #uwolniclywanie i wraz z STB domaga się szybkiego otwarcia pływalni. Przedstawia własny punkt widzenia na sposoby ograniczania i odmrażania obostrzeń związanych z Covid-19. Co sądzi o fotografowaniu się popularnych sportowców z przedstawicielami rządu i czym jest dla premiera sport w niełatwym życiu polityka i osoby publicznej?


Kazimierz Marcinkiewicz – były premier i polityk. W tym odcinku Suchego Toru Broadcast dowiecie się, czym dla niego był i jest sport. Kazimierz Marcinkiewicz popiera akcje Warsaw Masters Team & Runforest – #uwolnicplywanie. Kiedy według premiera powinny zostać otwarte pływalnie, a także dlaczego decyzje o ich otwarciu mogą być opóźniane. Gość odcinka zdradza kulisy polityki i powiązań między ministerstwami. Wszystko w doborowym towarzystwie podcasterów Suchego Toru Broadcast!

Śledźcie nasze kanały:
Warsaw Masters Team http://masters.waw.pl/
Facebook RF https://www.facebook.com/runforestclub/
iTunes Suchy Tor: https://bit.ly/SuchyTorSub
iTunes RF https://bit.ly/RunForestTunes
Spreaker: https://bit.ly/SuchyTorSubSpreaker
Spotify STB https://bit.ly/SuchyTorSubSpotify
Spotify RF https://bit.ly/SpotifyRFP
Filmum https://vimeopro.com/filmum/pro
🎥 Produkcja MEDIAKOLEKTYW i OLIWIER UCHMAŃSKI FILMUM

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.