Podcast Wydarzenia

Gość specjalny: wicemistrz Polski Emil Dobrowolski o walce na maratonie. RF Podcast #2

rf podcast #2 emil dobrowolski
Napisane przez Daniel Kondraciuk

Gość #2 odcinka Runforest Podcast to Emil Dobrowolski- wicemistrzem Polski w maratonie i zwycięzcą maratonu w Poznaniu. Z naszego podcastu dowiecie się, jak wygląda życie zawodowego biegacza długodystansowego, poznacie dietę i źródło motywacji Emila. Rozmawiamy o strategii, planowaniu i podejściu do zawodowego ścigania. Dużo emocji wywołały ważne pytania o wielkie zawody sportowe.

Jak organizować profesjonalne zawody i nie krzywdzić zawodników? Czy walka z dopingiem to walka z wiatrakami? Czy w zawodowym sporcie panuje wolna amerykanka w przypadku przepisów i regulaminów wielkich imprez?  Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zapraszamy do słuchania, komentowania i udostępnia naszego podcastu. Zapiszcie się do naszego newslettera i polubcie nasz Funpage na Facebooku, a nie przegapicie żadnego odcinka. Szykujemy dla Was wiele niespodzianek, więc bądźcie z nami w kontakcie.
Miłego odbioru!

Ekipa w składzie: Hubert Duklanowski, Andrzej Skorykow i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Dziękujemy szefostwu „Rozbrat 20 Bakery and Wine Corner” za udostępnienie miejsca na nagranie: www.rozbrat20.com.pl.
Nuta w tle  Simply Forest Angelight LINK: https://www.jamendo.com/track/1237991/simply-forest

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.