Podcast

JAK OSZCZĘDZAĆ SIŁY ŻYCIOWE i CO JEST W ŻYCIU WAŻNE? #RFDAILYPODCAST

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Kochani, dziś zadajemy sobie i Wam jakże ważne pytanie: JAK OSZCZĘDZAĆ SIŁY ŻYCIOWE i CO JEST W ŻYCIU WAŻNE? DZIŚ w składzie Daniel Kondraciuk, Andrzej Skorykow i … Radek Wysocki Nie przesłyszeliście się! Zapracowanego Hubert Duklanowski zastąpił instagramowy gwiazdor- Radek Wysocki.

Czy Radkowi udał się debiut w nowej roli podcastera? Oceńcie sami. Dziś zajęliśmy się tematem przepracowania i wypalenia zawodowego, spowodowanych przekraczaniem normatywnego czasu pracy. Wcieliliśmy się w rolę inspektorów BHP i podjęliśmy próbę uświadomienia Wam słuchacze, jak ważną rolę pełni czas wolny. Rozpędzamy się powoli i krótki vlog, to idealna dawka na początek, bo już od października, czeka Was długi i interesujący sezon z Runforest Podcast. Bądźcie z nami, komentujcie, hejtujcie…
Możecie nas słuchac w aplikacji Tunein.com

Słuchaj nas w SPOTIFY

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.