Podcast

Rozgrzewka Podcasterów RunForest i Suchy Tor Broadcast #HOT16CHALLENGE2 #Cucchallege #10KmChallenge

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Wszyscy juz wystąpili w #HOT16CHALLENGE2 znamy w końcu najlepszych raperów, ktoś tam napisał ze też zrobił sobie listę pajaców, a pajace tez są potrzebne jak wiadomo, trzeba czasem pobłaznować w szczytnym celu. Dobrze, że nikt nas podcasterów nie nominował, bo na szczęście nie umiemy rapować ani śpiewać ani dissowac kolegów. Akcja szlachetna, niestety nie rozwiązuje problemów systemowych służby zdrowia, Pytanie kto zarobił najwięcej na rapowani o tym, jak to kochamy służbę zdrowia pozostawiamy otwarte… Bo na pewno nie Youtube i reklamodawcy, ani celebryci, politycy, którzy wystąpili, podlansowali się, przypomnieli o sobie.


Cytat z Ostatniego tańca, Michael Jordan: Kiedy wciąż próbujesz powtórzyć sukces tracisz ogień i determinację…
czy to jest dla nas sygnał by dać sobie na chwile odpocząć?

-Wczoraj dopadł mnie ostry cień mgły, wczoraj prosiłem by nikt nie pytał mnie o imię, tak mnie zmogło dojście do ściany, a le dziś nie wyspałem i można pamietam jak nie nazywam… o ścianę też pytalem naszego mistrza w bieganiu krótko średniodystansowym Marcina Chabowskiego
Jesteś tak dobry jak ostatni mecz mówili jak twój ostatni podcast mówili na szczęście nie dotyczy to głupie powiedzonko Michaela Jordana Runforest podcast i Suchy tor broadcast.

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.