Podcast

Słaby występ Legii Warszawa i siatkarzy, poszukiwania ducha sportu, goście Ryszard Szul i Dario Paprocki. Runforest Podcast powraca!

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Runforest Podcast powraca po krótkiej przerwie. Omawiamy słabe występy Legii Warszawa i Reprezentacji Polski w piłce siatkowej. Wskazujemy błędy, wypaczenia i szanse na resztę sezonu. Niestety „Szeryf” okazał się mało gościnny dla Legionistów. Za to nasi siatkarze, aż nad zbyt dla drużyny Serbów.

Ekipa Runforest Podcast postanowiła dziś wywołać ducha… sportu, by sytuacja więcej się nie powtórzyła. Przyczyny porażki piłkarzy, na trzeźwo, w dniu swoich urodzin, komentował znany fizjolog, były trener przygotowania fizycznego stołecznej drużyny- Ryszard Szul. Duch sportu z pewnością nie opuścił naszych bratanków, tych od szabli i od szklanki. Urządzili oni światu największą pływacką imprezę w historii pływania! O ciekawostkach związanych z wydarzeniem, dowiecie się z materiału. Dyskutujemy również o tym, co mają amerykanie, a czego często brakuje w polskim sporcie. Co to jest padel i z czym się to je? Specjalista radzi. Tylko u nas! Po 5 miesięcznej przerwie, wypoczęci i znów w świetnej formie – Runforest Podcast

Drużyna w składzie: Andrzej Skorykow- guru pływania, Hubert Duklanowski- guru biegania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Przydatne linki:
Facebook: https://www.facebook.com/runforestclub
Mixcloud https://www.mixcloud.com/danielkondraciukrun
Instagram https://www.instagram.com/timberdan/
Twitter https://twitter.com/timberdann

Muza w podkładzie www.bensound.com

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.