KonLive

Runforest poleca: Mistrz kuchni Michał Adam Molenda w Kondraciuk LIVE Podcast: życie to nieustanna walka

Napisane przez Daniel Kondraciuk

“Nie ma życia bez sportu. Tylko regularny, mocny trening daje życiowy balans.” Mistrz kuchni Michał Adam Molenda w Kondraciuk Live PODCAST o tym, że w prowadzeniu restauracji, tak jak w zawodowym sporcie- nie ma miękkiej gry

Ostrzegam, mocny wywiad! Grzeczne dziewczynki mogą się spłonić 😚 Mistrz Kuchni, były komandos, Michał Adam Molenda w Kondraciuk Live Podcast: “Blogerzy ani recenzenci kulinarni nie wyznaczają trendów, ich opinie nie maja żadnego znaczenia. Liczy się tylko ciężka praca i koncentracja na kliencie”

Mistrz Kuchni Michał Adam Molenda opowiada o pasji i namiętności do gotowania, o trudnej drodze do mistrzostwa, ale przede wszystkim o swojej codziennej walce by być lepszym kucharzem, lepszym człowiekiem. Michał szkolił się w Le Cordon Bleu, najstarszej i najbardziej szanowanej szkole gotowania na świecie. Pracował z najlepszymi kucharzami świata, przyjaźni się z Gordonem Rumseyem, nie chodzi na kompromisy, ani w restauracji, ani w życiu prywatnym.

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.