Podcast

Jak spełniać marzenia? Gość: Maciej Czajka- słuchacz RF i psycholog Monika Dreger w Podcast #44

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Ta historia jest jak z Hollywood! Maciek napisał do nas tak: „Wyjechałem za marzeniami. Za wyśnioną pracą. Za pasją. Postawiłem wszystko na jedną kartę, bo miałem obiecany kontrakt… Jednak pracodawca wystawił mnie do wiatru. W jednej chwili mój świat legł w gruzach. Zostałem z wynajętym mieszkaniem, marzeniami upchanymi w kieszeni i butami do biegania. Poczułem ogromną pustkę…”

Tak zaczyna się list do redakcji Runforest Podcast, w którym nasz słuchacz opisał swoją historię. Co wydarzyło się dalej? Czy podcasterzy przejęli się tym listem? Czy Daniel Kondraciuk , Hubert Duklanowski , Andrzej Skorykow sami wierzą w to, co opowiadają swoim słuchaczom? … że trzeba gonić za swoimi marzeniami? Że trzeba być wytrwałym i do końca wierzyć w sukces? A może lepiej nie szaleć, tylko wyznaczać sobie realne cele? Uprzedzamy, wyciśniemy niejedną łzę, przygotujcie chusteczki.

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →


Możecie nas słuchac w aplikacji Tunein.com

Muza www.bensound.com

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.