Podcast

Sponsoring w sporcie amatorskim. Goście: Jacek Nowakowski, Maciej Mienik, Jarek Oworuszko RF Podcast #13

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Finansowanie, sponsoring, pieniądze w sporcie. Tematy coraz częściej podejmowane nie tylko przez blogerów, trenerów, drużyny sportowe czy organizatorów imprez, ale także przedsiębiorców i osoby odpowiedzialne za promocję i reklamę. O tym czy marketing sportowy jest szansą na rozwój firmy rozmawiamy z Jackiem Nowakowskim z SAE, Maciejem Mienikiem z Beko i Jarosławem Oworuszko z LeasePlan Polska, których bez wątpienia można nazwać mecenasami sportu.

Przez pryzmat swojego doświadczenia przy wielu projektach sportowych opowiedzą jaka dyscyplina sportu ma największy potencjał reklamowy, jakie są kryteria wyboru sponsorowanej imprezy czy sportowca, czy zawsze chodzi o zysk finansowy czy liczą się też inne aspekty, jak zachęcić firmę do podjęcia współpracy w zakresie sponsorowania, jaka jest wartość reklamowa w sporcie amatorskim i zawodowym? Quiz: Którego z piłkarzy wybrałbyś do promocji swojej firmy, usługi lub produktu?

A. Artur Boruc, człowiek dusza, motto: „Gra w piki, daje wyniki”
B. Grzegorz Krychowiak, piłkarz i bloger modowy, posiadacz największej garderoby w kadrze 
C. Robert Lewandowski, miłośnik jaglanki i kulek mocy, chodzi spać po dobranocce
Jeśli jesteście ciekawi jak na to pytanie odpowiedzieli nasi goście, zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka Runforest Podcast!

sponsoring-w-sporcie-rf-podcast

Ekipa w składzie: Andrzej Skorykow- guru pływania, Hubert Duklanowski- guru biegania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Dziękujemy za gościnę ekipie restauracji Boston Port- https://www.facebook.com/bostonport.restauracja

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Fotosy i tekst: Dorota Sędek
Realizacja na planie: Filip Szarliński
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.