Podcast

Sport jest dla mnie latarnią, jest moim przewodnikiem- Jacek Gadzinowski w Runforest Podcast 103

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Jacek Gadzinowski: „Droga do sukcesu zaczyna się w głowie. Później musisz konsekwentnie działać, aby dojść do wyznaczonego celu”. Trendsetter, przedsiębiorca, twórca internetowy, trener i influencer, w RunForest Podcast opowie, jak zmienić swoje życie na lepsze w każdym wieku.

Spotkaliśmy się z legendą polskiej blogosfery, niezwykle popularnym twórcą internetowym, znanym chociażby z cyklu youtubowego Wjazd na chatę, trendsetterem. Jacek bardzo konsekwentnie zmienia dziedziny, w których się rozwija i specjalizuje. Sporty sylwetkowe to obszar, w którym stał się ekspertem i wspiera ludzi w osiąganiu sportowych celów. Zdaniem Jacka “nigdy nie jest za późno by zacząć przygodę ze sportem”. W pełni zgadzamy się z tym stwierdzeniem i zapraszamy do wysłuchania rozmowy, która zmieni wasze życie na lepsze. My to wiemy i w Was wierzymy!


Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

Słuchaj nas w SPOTIFY

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.