LifeStyle Podcast

Sport, podróże, pasja życia! Fotograf Paweł Mizieliński w RunForest Podcast

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Tym razem odcinek kameralny, nagrany nie przy odgłosach nalewanego do kieliszków wina i ulicznego gwaru, a w zaciszu eleganckiego i profesjonalnego studia zdjęciowego Light Studio, należącego do naszego gościa, Pawła Mizielińskiego. Nazwanie Pawła fotografem to bardzo duże niedopowiedzenie. Jest pasjonatem w każdej dziedzinie życia, który we wszystko co robi wkłada serce i cały pakiet emocji

Paweł zawodowo zajmuje się fotografią reklamową, jednak zdjęcia uliczne, a przede wszystkim sportowe, można nazwać jego największym zamiłowaniem. Powód jest bardzo prosty. Paweł zawsze był Sportowcem przez duże S. Trenował wiele dyscyplin, m.in. pływanie, tennis, obecnie biegi narciarskie. Każdą profesjonalnie i na wysokim poziomie. Może się pochwalić także wieloma osiągnięciami sportowymi, w tym Rekordem Guinessa. W czym? Musicie posłuchać podcastu!

_podcast_insta

Z naszej rozmowy dowiecie jak zrobić ładne zdjęcie podczas zawodów żonie lub mężowi, odpowiedzi na pytania czy zdjęcia na podium są potrzebne, dlaczego Andrzej ostatnio pływał w Wiśle, jak czerpać przyjemność z trenowania, gdzie znajdują się idealne miejsca na urlop dla sportowców, o których jeszcze nikt nie wie.

Tu znajdziecie Pawła: www.lightstudio.pl

Tu znajdziecie polecane przez nas miejscówki:
Stara Szkoła: www.dylewskie.pl
Sirvis: www.sirvis.pl

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Realizacja na planie: Filip Szarliński
Fotosy i tekst: Dorota Sędek
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.