Podcast

Kuba Dzięcioł, Przemek Pełka i Jędrek Maćkowski- Sportowi wojownicy o życiu i sporcie po ciężkim wypadku.

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Goście 11 odcinka Runforest Podcast, to ludzie którym przytrafiła bardzo poważna kontuzja. Przemek Pełka stracił nogę, Jędrek Maćkowski miał złamany kręgosłup, a Kuba Dzięcioł jeździ na wózku. Żaden z nich się nie poddał i z powodzeniem walczy o swoje szczęście na 110%. Opowiedzą o swojej drodze i o tym jaką rolę w ich życiu pełni sport.

Kuba Dzięcioł-trener pływania, instruktor, ratownik WOPR przed wypadkiem. W wyniku nieszczęśliwego zdarzenia złamał kręgosłup- powrócił do sportu jako zawodnik rugby na wózkach. LINK: www.fourkings.pl. Przemek Pełka to  komentator sportowy NC+, w wyniku choroby stracił nogę. Z powodzeniem trenuje pływanie i osiąga świetne wyniki. Jędrek Maćkowski- doznał złamania kręgosłupa podczas wypadku i milimetry dzieliły go od przerwania rdzenia kręgowego. Po wypadku przytył wiele kilogramów, a teraz uprawia sporty ekstremalne LINK: http://bit.ly/2e8Wft2.

runforest podcast sportowcy po wypadku

Ekipa w składzie: Andrzej Skorykow- guru pływania, Hubert Duklanowski- guru biegania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Dziękujemy za gościnę ekipie restauracji Boston Port- https://www.facebook.com/bostonport.restauracja

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Fotosy: Dorota Sędek
Realizacja na planie: Filip Szarliński
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.