Podcast

Triathlonista i biegacz ultra: Tomasz Karolak- ojciec, aktor, sportowiec. Runforest Podcast #17

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Tomasz Karolak, czy trzeba go przedstawiać? Uprawiającym triathlon przypomnijmy może, że jest aktorem i dyrektorem teatru, a ludziom niezwiązanym ze sportem, że jest triathlonistą 🙂 Zaczął trenować 7 lat temu, kiedy ta dyscyplina sportu była w Polsce zupełnie nieznana. Startuje do tej pory, osiąga coraz lepsze wynik, jest ambasadorem wielu wyścigów, najjaśniejszą i najzabawniejszą twarzą polskiego triathlonu.

To za sprawą Tomka wiele osób przekonało się, że triathlon jest wyzwaniem, z którym może zmierzyć się każdy. Prawie każdy, bo było też kilku śmiałków, którzy swoje siły mocno przecenili, myśląc „Karolak mógł, to ja nie mogę?”. Na pewno nie można go nazwać stereotypowym triathlonistą, nie zmienia trenerów kilka razy w roku, ma problemy z utrzymaniem diety, nie rezygnuje z życia towarzyskiego. Jak mówi „jeżeli nie masz dystansu, krótko trwa twoja kariera” i zawodowa i sportowa. Jak udaje mu się zachować ten dystans, znaleźć odpowiednią motywację, cieszyć się z uprawiania sportu i kontynuować swoją pasję przez tyle lat? O tym wszystkim w 16 odcinku Runforest Podcast.

karolak-duklanowski-skorykow-kondraciuk

Tym razem prowadzący nie przygotowali dla Was porcji frywolnych żartów, jednak możecie nam zaufać, anegdoty opowiadane przez Tomka z pewnością zapewnią Wam odpowiednią dawkę humoru.

Ekipa w składzie: Andrzej Skorykow- guru pływania, Hubert Duklanowski- guru biegania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Dziękujemy za gościnę ekipie restauracji Rozbrat20 – http://www.rozbrat20.com.pl/

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Fotosy i tekst: Dorota Sędek
Realizacja na planie: Filip Szarliński
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.