Podcast

Aktywność sportowa w ciąży. Tak czy nie? Goście: fitblogerka Ania Dziedzic, ginekolog Hania Szweda i trener Tomasz stańczyk RF Podcast #12

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Rodzina każe odpoczywać i się nie przemęczać, mąż odradza jakiekolwiek ćwiczenia, lekarz też nie zaleca wysiłku. Z drugiej strony coraz więcej młodych mam oraz środowisko sportowe przekonują, że ruch jest konieczny, aby przygotować się do porodu i szybciej wrócić do formy po urodzeniu dziecka. Co robić? Jak żyć?

W obliczu tak sprzecznych informacji, kobiecie ciężko wyzbyć się obaw i podjąć racjonalną decyzję, szczególnie kiedy odpowiada się nie tylko za siebie, ale też za drugą osobę, która rośnie w jej brzuchu. Jak więc oddzielić przesądy, stereotypy od rzetelnej wiedzy medycznej, jak znaleźć trenera, który odpowiednio dostosuje trening, jaką formę ruchu wybrać? Na te pytania odpowiedzą goście kolejnego odcinka Runforest Podcast, czyli Hanna Szweda, triathlonistka, lekarz ginekolog, mama 10 miesięcznego syna, Anna Dziedzic, instruktorka fitness, blogerka Fit Mom LINK: http://fitmom.pl/ oraz jeden z nielicznych mężczyzn, którzy maja doświadczenie z kobietami w ciąży, Tomasz Stańczyk, trener personalny, również od niedawna tata LINK: http://www.tomaszstanczyk.pl/.

Uwaga! Podcast nie tylko dla kobiet! Polecamy także mężczyznom, którzy chcą się dowiedzieć się jak efektywnie wykonywać ćwiczenia przy pomocy chusteczki

Ekipa w składzie: Andrzej Skorykow- guru pływania, Hubert Duklanowski- guru biegania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

runforest podcast

Dziękujemy za gościnę ekipie restauracji Boston Port- https://www.facebook.com/bostonport.restauracja

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Fotosy: Dorota Sędek
Realizacja na planie: Filip Szarliński
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah

Pobierz aplikację mobilną RF Podcast w iTunes i słuchaj nas gdzie chcesz i jak chcesz.

aplikacja runforest.plKLIKNIJ I POBIERZ Z ITUNES →

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.