Podcast

Wojowniczki triathlonu: Karolina Drach Kowalczyk i Katarzyna Rychlewska o kobiecej stronie sportu RF Podcast

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Niezwykłe, ambitne, wytrwałe. Imponują siłą, determinacją, poczuciem humoru. Katarzyna Rychlewska i Karolina Drach Kowalczyk niezwykle barwnie i szczerze opowiadają o kobiecej stronie triathlonu.

Rozmowamy o tym, czy uprawianie triathlonu i sporty wytrzymałościowe sprzyjają urodzie i samorealizacji. Widzicie na starcie wyścigu triathlonowego zawodniczki z dopracowaną fryzurą, czerwoną szminką na ustach, umalowanymi oczami, w różowym stroju czy piance. Uśmiechacie się z pobłażaniem i myślicie: co to za konkurencja, to chyba nie miejsce na taką rewię mody! Jakie jest wasze zdziwienie, gdy zawodniczki te wyprzedzają Was na trasie i pierwsze wpadają na linię mety. Dodatkowo wielogodzinne treningi pływackie, rowerowe i biegowe wplatają pomiędzy pracę na stanowiskach kierowniczych, prowadzenie własnej firmy i wychowanie dzieci. Czy zaczynają budzić większy respekt? Jak organizują swój czas, żeby wśród obowiązków zawodowych, rodzinnych i sportowych zadbać o siebie, swój wygląd i urodę. Może to umalowane usta sprawiają, że łatwiej jest im osiągnąć sukces, czuć się spełnionym, cieszyć się z życia oraz pomagają zmobilizować do działania inne kobiety? Posłuchajcie rozmowy z triathlonistkami, które zawstydziłyby niejednego Ironmana!

Tu znajdziecie butique Kate: https://kateandkate.pl

Ekipa w składzie: Hubert Duklanowski- guru biegania, Andrzej Skorykow- guru pływania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Fotosy: Dorota Sędek
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.