Wydarzenia

Zamieszanie na pokazie Paprocki&Brzozowski- spisek blogerek modowych

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Nic nie zapowiadało ciekawych wydarzeń tego wieczoru. Próby muzyki i choreografii odbyły się perfekcyjnie, a forma modelek była doskonała. Pokaz mody znanego i cenionego duetu Paprocki&Brzozowski miał być efektowny jak amerykański trailer, a jednak…

paprockibrzozowskiNic nie zapowiadało zamieszania tego wieczoru…  fot. Agencja Maggnum

Niespodziewanie, podczas pokazu jedna z modelek ostentacyjnie zdjęła szpilki i zeszła ze sceny o bosych nogach. Publika na chwilę zamarła, by po chwili nagrodzić modelkę za odwagę i ekstrawagancje.

modelkapaprockibrzozowski

Eksperci podkreślali, że ten gest był dużo mocniejszy, niż na przykład pokazanie nagiej piersi- tak ostatnio popularnej formy wywoływania skandali. Jak

szokiniedowierzaniefot. Szok i niedowierzanie wśród przybyłych na pokaz Gwiazd

donosi nam osoba zbliżona do pokazu, przez chwilę pojawiły spekulację o rzekomym spisku blogerek modowych, a niektórzy podejrzewali znanych z niestandardowych akcji Abstachujów, a nawet samego SA Wardęga.

paprockibrzozowskistopyfot. Boso, ale w ostrogach

Naszym zdaniem to zbyt daleko idące spekulacje i proponujemy zachować spokój i umiar w ocenach. Prawdopodobnie całe zajście było precyzyjnie wyreżyserowane.

O autorze

Daniel Kondraciuk

Jestem dziennikarzem, lektorem, prezenterem. Prowadzę programy, nagrywam jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje mnie stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawiam z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawiam bieganie, triathlon i tenis.