LifeStyle Podcast

Zbyt doświadczony i utalentowany, by poprowadzić polską kadrę pływaków. Bartosz Kizierowski w RF Podcast

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Pływak Bartosz Kizierowski w rozmowie z Piotrem Kieżunem i Andrzejem Skorykowem opowiada o szorstkiej przyjaźni z podwójnym złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich – Anthony Ervinem, ograniczeniach, które nie pozwalają nam sięgać sportowych szczytów i sukcesach, które kończą się depresją. A także o tym, dlaczego zrezygnował z prowadzenia pływackiej kadry Malezji, której powody o mały włos nie wywołały wojny domowej w tym kraju. W ekskluzywnym wywiadzie – Bartosz Kizierowski. Bądźcie z nami!

Zbyt doświadczony i utalentowany dla Polskiego Związku Pływackiego, by poprowadzić polską kadrę pływaków. Pływacki król sprintu, który nie dał się kupić katarskim szejkom. Absolwent Berkeley, o którego talenty zabiega cały świat, choć niekoniecznie Polska. Pogromca cara pływania Aleksandra Popowa. Trener Otylii Jędrzejczak i Konrada Czerniaka.

“Anthony Ervin strasznie mnie wkurzał, ale miał duszę artysty”

Aplikacja mobilna RF Podcast: https://itunes.apple.com/app/id1286856104

Możecie nas słuchac w aplikacji Tunein.com


Słuchaj nas w SPOTIFY

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.