Podcast

Jak nie zostać “Januszem Triathlonu”? Goście: kolarz Grzegorz Golonko i bikefitter Adam Zieliński. RF Podcast #5

Napisane przez Daniel Kondraciuk

Postanowiliśmy powalczyć o Wasze zdrowie, samopoczucie, ale przede wszystkim o jakość Waszego treningu. Zaprosiliśmy wybitnych i niezwykle doświadczonych znawców kolarstwa i triathlonu, by poprawić jakość waszego sportowego życia. Grzegorz Golonko z bikeacademy.pl- znakomity kolarz i organizator wielu imprez triathlonowych i MTB oraz Adam Zieliński- zawodowy bikefitter z Sport GURU, z zamiłowania kolarz, dzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli wydaje Wam się, że wystarczy podpatrzeć Mo Farah i robić jego trening bez przygotowania, to jesteście w głębokim błędzie. Jeśli pianka i czepek neoprenowy na basenie to dla Was norma, a jazda rowerem szosowym po ścieżkach rowerowych to szczyt stylu, zanim wybierzecie się na pierwsze zawody, zanim kupicie rower czasowy, wreszcie zanim kogoś staranujecie albo zrobicie sobie krzywdę- koniecznie posłuchajcie tego odcinka Runforest Podcast. Wasze życie może zmienić się tylko na lepsze. Stay tuned!

Czekamy na Wasze uwagi i opinie w komentarzach.

rf podcast kondraciuk skorykow duklanowski golonko zielinski
Ekipa RF Podcast w składzie: Hubert Duklanowski- guru biegania, Andrzej Skorykow- guru pływania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Tu znajdziecie naszych gości:

Grzegorz Golonko: http://bit.ly/25dMWel
Adam Zieliński: http://bit.ly/1Ts8Wtt

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Realizacja na planie: Filip Szarliński
Fotosy: Dorota Sędek
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah

Dziękujemy szefostwu „Rozbrat 20 Bakery and Wine Corner” za udostępnienie miejsca na nagranie: www.rozbrat20.com.pl

O autorze

Daniel Kondraciuk

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.